Увійти

CRM-платформа для розвитку вашого бізнесу

Перша CRM-система, створена спеціалістами з продажу для спеціалістів із продажу. Розвивайте свій бізнес ще ефективніше.

Повний доступ. Кредитна картка не потрібна. Використовують понад 100 000 компаній.

Нам довіряють 100 000+ компаній у 179 країнах

4.5/5

4.2/5

4.3/5

4.5/5

4.5/5

4.7/5

Як працює Pipedrive

Щоб розпочати, виконайте 3 прості кроки

1. Налаштуйте воронку продажів

Створіть етапи для своєї воронки продажів або використайте наявний шаблон. Додайте угоди або імпортуйте їх автоматично з електронної таблиці чи CRM-системи.

2. Відстежуйте прогрес

Отримуйте автоматичні сповіщення та нагадування для відстеження активності угод. Прогнози щодо продажів оновлюватимуться щоразу, як ви переміщуватимете угоду на певний етап воронки.

3. Автоматизуйте зростання

Переглядайте аналітику й використовуйте технологію штучного інтелекту для визначення можливостей збільшення продажів. Автоматизуйте рутинні завдання й адміністративну роботу.

Найпопулярніші функції Pipedrive

Перегляньте всі функції

або

або

Повний доступ. Кредитна картка не потрібна. Використовують понад 100 000 компаній.

Доповніть свій тарифний план додатковими функціями

LeadBooster

Охоплюйте більше лідів
Отримайте більше лідів за допомогою цього потужного та простого у використанні набору інструментів для генерування лідів.
Докладніше

Відвідувачі вебсайту

Дізнавайтеся, хто переглядає ваш вебсайт

Визначте, які організації переглядають ваш вебсайт, як довго, як вони вас знайшли та що саме їх зацікавило.

Докладніше

Smart Docs

Керуйте всіма документами на одній платформі

Централізуйте весь процес документообігу, надсилаючи відстежувані цінові й комерційні пропозиції та контракти просто з Pipedrive.

Докладніше

Campaigns

Надсилайте привабливі електронні маркетингові розсилки

Створюйте індивідуалізовані електронні розсилки за допомогою професійних шаблонів, щоб отримати більше переходів.

Докладніше

Створено для збільшення ваших продажів

Вимірювані результати завдяки CRM-системі для продажів №1

93% –

задоволеність службою підтримки клієнтів

CRM-система № 1

за рейтингом інноваційності продуктів і задоволеності користувачів

$85 млрд –

загальна вартість закритих угод для понад 100 000 компаній

CRM-програма, удостоєна нагород

Pipedrive визнано найрейтинговішою CRM-системою. Лише цього року вона отримала понад 6 провідних галузевих нагород

Понад 350 інтеграцій

Розширте можливості Pipedrive завдяки сотням застосунків та інтеграцій

Протестуйте Pipedrive

Практичні результати та дохід

Перегляньте, як компанії, схожі на вашу, досягли своїх цілей щодо продажів

Обсяг продажів склав 2,5 мільйона доларів
Pipedrive створено для фахівців із продажу. Це надзвичайно ефективне програмне забезпечення — мені не потрібно змушувати його працювати. Воно ідеальне, адже функціонує самостійно.

Тіффані ЛаргіЗасновниця і генеральний директор компанії Largie Business Strategies | Сфера продажів | США

Дохід збільшився на 40%
Використання CRM від Pipedrive — одне з найкращих рішень, яке нам коли-небудь доводилося приймати. Річний дохід нашої компанії стрімко злетів, а перспективи на майбутнє ще радісніші.

Мітч ВоркманДиректор із цифрового маркетингу компанії Big Dog Solar | Енергетичний сектор | США

Чи підійде Pipedrive для мого бізнесу?

Збільшуйте продажі та залучайте лідів у свою воронку продажів

Як CRM-рішення Pipedrive допоможе мені покращити продажі?

Візуальна воронка продажів Pipedrive значно спрощує керування відносинами з клієнтами, даючи змогу відстежувати лідів, виявляти нові можливості, оцінювати ключові завдання, оптимізувати робочі процеси продажів і зосереджуватися на успішності продажів.

Автоматичні нагадування та подальші заходи підвищують ефективність роботи, усуваючи повторювані та часозатратні завдання. Завдяки звітності в реальному часі ваші торговельні представники та менеджери з продажу знатимуть, які бізнес-процеси слід пріоритезувати.

Наші клієнти закривають у середньому на 28% більше угод уже за перший рік використання Pipedrive.

Оберіть тарифний план

Pipedrive вважають найвигіднішою та найпростішою в налаштуванні й використанні CRM-системою. Порівняйте різні тарифні плани й виберіть найкращий для себе.

Дізнатися ціни

Чи буде Pipedrive ефективним для великої команди?

Так! CRM-платформа Pipedrive ідеально підходить як для малого бізнесу, так і для корпоративних організацій.

Ми забезпечимо вашій великій команді з продажів можливість ефективно взаємодіяти з клієнтами завдяки таким інтерактивним CRM-функціям, як відстеження прогресу, автоматизація продажів, прогнозування процесів, планування завдань і найвищий рівень безпеки.

Для великих команд також передбачено персонального менеджера облікових записів, який допоможе максимально використати можливості облікового запису Pipedrive, ознайомить учасників команди з налаштуваннями системи та порекомендує найкращі методи керування воронкою продажів.

Багато наших корпоративних клієнтів суттєво збільшили кількість нових замовників, а їхній дохід зріс більш ніж на 40%.

Докладніше

Використовують понад 100 000 компаній у 179 країнах

Поширені запитання про CRM

 • Що таке «керування відносинами з клієнтами»?

  «Керування відносинами з клієнтами» (Customer relationship management, скорочено CRM) — це технології та процеси, які організація використовує для керування своїми контактами та взаємовідносинами, як зовнішніми, так і внутрішніми. Ідеться про відносини з клієнтами, лідами, представниками, інвесторами та претендентами на вакансії. Незважаючи на те що літера «C» в слові «CRM» означає Customer (клієнт), усі ці процеси та інструменти можна використовувати для керування будь-чим. Читайте більше в нашому посібнику про те, що таке CRM.

 • Що таке CRM-система?

  Програмне забезпечення CRM, також відоме як CRM-платформи або CRM-системи, означає технології, які організації використовують для керування відносинами та процесами. Як правило, ці CRM-інструменти дають користувачам змогу відстежувати свою діяльність, керувати комунікаціями з іншими сторонами, оцінювати результативність своїх дій і дій всієї команди та прогнозувати дохід. Найкращі CRM-системи інтегруються з іншими бізнес-інструментами, як-от маркетинг електронною поштою, керування документами та програми для відстеження відвідувань вебсайту.

 • Що таке CRM у сфері маркетингу?

  Хоч CRM означає в маркетингу те саме, що й у продажах, обов’язки маркетологів у керуванні відносинами з клієнтамии зазвичай інші. Зокрема, маркетингова діяльність передбачає надсилання та відстеження розсилок електронною поштою, генерування перспективних лідів і керування відносинами з інформаційними партнерами.

 • Як обрати CRM-систему?

  Вибір правильної CRM-системи для вашого бізнесу потребує вивчення й тестування. Багато CRM, зокрема й Pipedrive, пропонують новим користувачам 14-денний безкоштовний пробний період, під час якого вони можуть перевірити, чи відповідає програмне забезпечення їхнім потребам. Три ключові критерії під час пошуку найкращої CRM-системи — це простота використання, налаштування програми й орієнтація на результат. Додатково слід з'ясувати, чи підходить інтерактивна CRM-програма вашій галузі й чи можна її масштабувати відповідно до ваших потреб у разі зростання бізнесу. Дізнайтеся більше про те, як вибрати найкращу CRM-систему.

 • Як підключити CRM до Facebook?

  Багато CRM-систем мають вбудовану інтеграцію з Facebook. Наприклад, ви можете інтегрувати Pipedrive із Facebook через наш застосунок Marketplace. Ви також можете підключити CRM-платформи до Facebook через Zapier та інші інструменти інтеграції. Щоб відстежувати свою діяльність із залучення лідів у соціальних мережах у реальному часі, можна синхронізувати Facebook Lead Ads і Pipedrive.

 • Які застосунки можна підключити до Pipedrive?

  Pipedrive інтегрується із сотнями інструментів і застосунків через Pipedrive Marketplace. Як і Facebook та Zapier, наші CRM-інтеграції в Marketplace включають Xero, WhatsApp, Trello, Zoom тощо. Доступні інтеграції Pipedrive з інструментами електронного маркетингу, програмами для телефонних або відеовикликів і аналітичними платформами.

Перегляньте, як Pipedrive допоможе вашому бізнесу