CRM platforma pro rozvoj vaší firmy

První CRM systém navržený prodejci pro ostatní prodejce. Pomáhá rozvíjet vaše podnikání.

Plný přístup. Není vyžadována kreditní karta. Používá více než 100 000 společností.

Důvěřuje mu více než 100 000 společností ze 179 zemí

4.5/5

4.2/5

4.3/5

4.5/5

4.5/5

4.7/5

Jak Pipedrive funguje

Začněte ve 3 snadných krocích

1. Nastavte si nástěnku

Vytvořte si fáze prodejního trychtýře, nebo použijte existující šablonu. Přidejte své dealy, nebo je automaticky importujte z tabulky nebo CRM nástroje.

2. Sledujte svůj pokrok

Získávejte automatická upozornění a upomínky, aby se dealy neustále posunovaly kupředu. Prognózy prodeje se aktualizují pokaždé, když se deal posune v trychtýři dále.

3. Automatizujte růst

Zkoumejte analytiku a využívejte technologii umělé inteligence, která vám pomůže identifikovat příležitosti k uzavření více dealů. Automatizujte rutinní úkoly a administrativní práci.

Nejdůležitější funkce Pipedrive

Zobrazit všechny funkce

nebo

nebo

Plný přístup. Není vyžadována kreditní karta. Používá více než 100 000 společností.

Obohaťte svůj tarif o další funkce

LeadBooster

Získávejte více leadů
Získávejte více leadů pomocí této výkonné a snadno použitelné sady nástrojů pro generování leadů.
Zjistit více

Web Visitors

Zjistěte, kdo si prohlíží vaše stránky

Zjistěte, které organizace si prohlíží vaše webové stránky, jak dlouho si je prohlíží, jak vás našly a s čím interagovaly.

Zjistit více

Smart Docs

Spravujte všechny dokumenty na jednom místě

Centralizujte celý proces dokumentace odesíláním sledovatelných nabídek, návrhů a smluv ze systému Pipedrive.

Zjistit více

Campaigns

Odesílejte úžasné e-mailové marketingové kampaně

Vytvářejte a odesílejte přizpůsobitelné e-mailové kampaně s profesionálními šablonami vytvořenými tak, aby vám získávaly více kliknutí.

Zjistit více

Ať se můžete soustředit na prodej

Měřitelné výsledky díky nejlépe hodnocenému obchodnímu CRM systému

93%

Spokojenost s klientskou podporou

Nejlépe hodnocený CRM systém

Z hlediska produktové inovace a spokojenosti uživatelů

85 miliard USD

Hodnota uzavřených dealů více než 100 000 společností

Oceňovaný CRM software

Pipedrive je považován za nejlépe hodnocený CRM nástroj a jen v letošním roce získal více než 6 předních ocenění v daném odvětví

Více než 350 integrací

Rozšiřte možnosti systému Pipedrive pomocí stovek aplikací a integrací

Vyzkoušejte si Pipedrive

Skutečné výsledky a příjmy

Podívejte se, jak se společnostem, jako je ta vaše, podařilo překonat své prodejní cíle

Tržby ve výši 2,5 milionu USD
Pipedrive byl vytvořen pro prodejce. Je to software, který zkrátka funguje – nemusím pro jeho funkčnost nic dělat. O vše je postaráno. Je prostě skvělý.

Tiffany LargieZakladatelka a generální ředitelka, Largie Business Strategies | Prodej | USA

Zvýšení příjmů o 40 %
Výběr CRM systému Pipedrive bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsme kdy udělali. Naše roční tržby prudce vzrostly a vyhlídky jsou stále optimističtější.

Mitch WorkmanŘeditel digitálního marketingu, Big Dog Solar | Energetika | USA

Bude Pipedrive vhodný pro mě?

Zvyšujte svůj prodej a přivádějte leady do své nástěnky

Jak mi CRM řešení Pipedrive pomůže zlepšit prodej?

Vizuální prodejní nástěnka Pipedrive usnadňuje řízení vztahů se zákazníky. Umožňuje sledovat leady, nacházet příležitosti, měřit klíčové aktivity, zefektivnit prodejní procesy a zaměřit se na prodejní úspěch.

Automatické upomínky a navazující aktivity zvyšují vaši produktivitu a eliminují opakované, časově náročné úkoly. Výkazy v reálném čase ukazují vašim obchodním zástupcům a manažerům prodeje, na jaké obchodní procesy se mají zaměřit.

Naši zákazníci uzavírají v prvním roce v průměru o 28 % více dealů.

Vyberte si svůj tarif

Pipedrive je hodnocen jako CRM systém s nejlepší hodnotou, který lze rovněž nejjednodušeji nastavit a používat. Porovnejte naše různé úrovně a vyberte si tu nejlepší pro sebe.

Zobrazit ceník

Bude Pipedrive vhodný pro velký tým?

Ano! CRM platforma Pipedrive je vhodná jak pro malé podniky, tak pro velké organizace.

Umožníme vašemu velkému prodejnímu týmu, aby při interakci se zákazníky postupoval efektivněji díky interaktivním funkcím CRM, jako je sledování pokroku, automatizace prodeje, prognózování procesů, plánovač založený na aktivitách a špičkové zabezpečení.

Velké týmy také mohou využít služby vyhrazeného správce účtu, jehož úkolem je pomáhat vám s co nejlepším využitím účtu Pipedrive. Také vám pomůže seznámit se systémem další členy týmu a přiblíží vám osvědčené postupy pro správu nástěnek.

Mnoha našim podnikovým zákazníkům se podařilo zvýšit počet nových zákazníků o dvouciferné číslo a zároveň zaznamenali nárůst příjmů o více než 40 %.

Zjistit více

Používán více než 100 000 společnostmi ve 179 zemích

Nejčastější dotazy ohledně CRM

 • Co je řízení vztahů se zákazníky?

  „Řízení vztahů se zákazníky“ (zkráceně „CRM“) označuje technologii a procesy, které organizace používá k řízení svých kontaktů a vztahů, a to jak externích, tak interních. Tyto vztahy se mohou týkat zákazníků, obchodních leadů, zájemců, investorů a uchazečů o zaměstnání. Ačkoli tedy písmeno „C“ ve zkratce „CRM“ znamená „customer“ (zákazník), tyto procesy a nástroje lze použít i k řízení jiných vztahů. Více informací se dozvíte v našem průvodci o tom, co je CRM.

 • Co je CRM software?

  CRM software, označovaný také termíny CRM platforma nebo CRM systém, se vztahuje k technologii, kterou organizace používají k řízení vztahů a procesů. Tyto CRM nástroje obvykle umožňují uživatelům sledovat aktivity, řídit komunikaci s dalšími stranami, měřit dopad jejich aktivit a aktivit jejich týmů a prognózovat příjmy. Špičkové CRM systémy navíc můžete integrovat s dalšími obchodními nástroji, například pro e-mailový marketing nebo správu dokumentů, a také se softwarem pro sledování webových stránek.

 • Co je CRM v kontextu marketingu?

  Ačkoli CRM znamená v kontextu marketingu totéž co v prodeji, pokud jde o řízení vztahů se zákazníky, mají marketéři obvykle na starost jiné úkoly. Mezi tyto marketingové aktivity patří zasílání a sledování e-mailových kampaní, generování vysoce kvalitních leadů a řízení vztahů s partnery pro obsah.

 • Jak si vybrat vhodný CRM systém?

  Výběr správného CRM systému pro vaši firmu vyžaduje průzkum a testování. Mnoho CRM systémů včetně Pipedrive nabízí novým uživatelům 14denní zkušební verzi zdarma, aby si mohli ověřit, jestli bude software vyhovovat jejich potřebám. Mezi tři klíčová kritéria při hledání nejlepšího CRM systému patří snadnost používání, zapojení a orientace na výsledky. Měli byste se také ujistit, že daný interaktivní CRM systém bude vhodný pro vaše odvětví a že bude vyhovovat vašim potřebám i tehdy, až se vaše firma rozroste. Informujte se, jak zvolit ten nejlepší CRM systém.

 • Jak propojit CRM systém s Facebookem?

  Mnoho CRM systémů poskytuje nativní integraci se službou Facebook. Například Pipedrive můžete integrovat s Facebookem prostřednictvím naší aplikace Marketplace. CRM platformy můžete se službou Facebook propojit také prostřednictvím nástroje Zapier a dalších integračních nástrojů. Například lze synchronizovat Facebook Lead Ads a Pipedrive tak, abyste mohli sledovat generování leadů na sociálních sítích v reálném čase.

 • Které aplikace mohu s Pipedrive propojit?

  Pipedrive se integruje se stovkami nástrojů a aplikací prostřednictvím Pipedrive Marketplace. Kromě Facebooku a Zapieru obnáší naše integrace s CRM na Marketplace aplikace Xero, WhatsApp, Trello, Zoom a další. K dispozici jsou integrace Pipedrive s nástroji pro e-mailový marketing, aplikacemi pro videohovory, telefonními řešeními a analytickými platformami.

Podívejte se, jak Pipedrive napomáhá vašemu podnikání