Īstā CRM platforma jūsu uzņēmuma izaugsmei

Pirmais CRM rīks, ko pārdevēji radījuši citiem pārdevējiem. Vairāk iespēju veicināt jūsu uzņēmuma izaugsmi.

Pilna piekļuve. Nav nepieciešama kredītkarte. To izmanto vairāk nekā 100 000 uzņēmumi.

Uzticas vairāk nekā 100 000 uzņēmumi no 179 valstīm

4.5/5

4.2/5

4.3/5

4.5/5

4.5/5

4.7/5

Kā Pipedrive darbojas

3 vienkāršas darbības, lai sāktu darbu

1. Izveidojiet savu konveijeru

Izveidojiet savas pārdošanas piltuves posmus vai izmantojiet jau pastāvošu veidni. Pievienojiet vai no izklājlapas vai CRM sistēmas automātiski importējiet darījumus.

2. Sekojiet panākumiem

Saņemiet automātiskus brīdinājumus un atgādinājumus, lai uzturētu pienācīgu darījumu virzību. Pārdošanas prognozes tiks atjauninātas ik reizi, kad piltuvē pārvietosiet kādu darījumu.

3. Automatizējiet izaugsmi

Izskatiet analītikas datus un izmantojiet AI tehnoloģiju, lai atklātu iespējas noslēgt vairāk darījumu. Automatizējiet ikdienas uzdevumus un administratīvo darbu.

Pipedrive galvenās funkcijas

Skatīt visas funkcijas

vai

vai

Pilna piekļuve. Nav nepieciešama kredītkarte. To izmanto vairāk nekā 100 000 uzņēmumi.

Papildiniet plānus ar papildu funkcijām

LeadBooster

Reģistrējiet vairāk pavedienu
Iegūstiet vairāk pavedienu ar šo jaudīgo un viegli lietojamo pavedienu ģenerēšanas rīku komplektu.
Uzzināt vairāk

Tīmekļa apmeklētāji

Noskaidrojiet, kas apmeklē jūsu vietni

Nosakiet, kuru organizāciju pārstāvji apmeklē jūsu tīmekļa vietni, cik daudz laika viņi tur pavada, kā ir jūs atraduši un kādu saturu skatījuši.

Uzzināt vairāk

Smart Docs

Vienuviet pārvaldiet visus dokumentus

Centralizējiet dokumentācijas procesu, sūtot izsekojamus cenu piedāvājumus, priekšlikumus un līgumus no platformas Pipedrive.

Uzzināt vairāk

Campaigns

Sūtiet iespaidīgas e-pasta mārketinga kampaņas

Veidojiet un sūtiet pielāgojamas e-pasta kampaņas ar profesionālām veidnēm, kas izstrādātas, lai piesaistītu vairāk klikšķu.

Uzzināt vairāk

Veidots, lai palīdzētu jums pārdot

Izmērāmi rezultāti no visaugstāk novērtētās pārdošanas CRM sistēmas

93%

apmierinātība ar klientu atbalstu

Visaugstāk novērtētā CRM sistēma

produktu inovāciju un lietotāju apmierinātības jomā

85 miljardi dolāru

noslēgto darījumu vērtība vairāk nekā 100,000 uzņēmumu

Godalgota CRM programmatūra

Pipedrive ir atzīts par vienu no labākajiem CRM rīkiem un šogad vien ieguvis vairāk nekā sešus nozarē atzītus apbalvojumus

Vairāk nekā 350 integrāciju

Paplašiniet Pipedrive iespējas ar vairākiem simtiem aplikāciju un integrācijas risinājumu

Izmēģiniet Pipedrive praksē

Reāli rezultāti un ieņēmumi

Atklājiet, kā jūsu uzņēmumam līdzīgi uzņēmumi ir sasnieguši savus pārdošanas mērķus ar uzviju

Noslēdza pārdošanas darījumus 2,5 miljonu ASV dolāru vērtībā
Platforma Pipedrive ir radīta pārdevējiem. Tā ir programmatūra, kas vienkārši darbojas – man nav jācenšas piedabūt to darboties. Viss vienkārši strādā. Tas ir lieliski!

Tifānija LardžīDibinātāja un izpilddirektore, Largie Business Strategies | Pārdošana | ASV

Palielināja apgrozījumu par 40%
Lēmums izmantot Pipedrive CRM ir viens no labākajiem, ko esam pieņēmuši. Mūsu gada apgrozījums ir strauji audzis, un nākotnes perspektīva izskatās arvien labāk un labāk.

Mičs VorkmensDigitālā mārketinga direktors, Big Dog Solar | Enerģētikas nozare | ASV

Vai Pipedrive man derēs?

Palieliniet pārdošanas apjomu un nogādājiet savā konveijerā pavedienus

Kā Pipedrive CRM risinājums man palīdzēs uzlabot pārdošanas darbu?

Pipedrive vizuālais pārdošanas konveijers būtiski atvieglo klientu attiecību pārvaldību, sniedzot jums iespēju uzraudzīt pavedienus, atklāt izdevības, mērīt galvenās darbības, optimizēt pārdošanas darbplūsmas un koncentrēties uz panākumiem pārdošanā.

Automatizēti atgādinājumi un kontroles aktivitātes uzlabo jūsu darba efektivitāti, atbrīvojot jūs no vienmuļiem, laikietilpīgiem uzdevumiem. Pārskati reāllaikā informē jūsu pārdošanas aģentus un vadītājus par to, kuriem uzņēmējdarbības procesiem piešķirama prioritāte.

Mūsu klienti pirmajā gadā palielina noslēgto darījumu skaitu par vidēji 28%.

Izvēlieties savu plānu

Pipedrive ir atzīta par izdevīgāko, visvieglāk uzstādāmo un visvieglāk lietojamo CRM sistēmu. Salīdziniet mūsu cenu plānus un izvēlieties sev piemērotāko.

Skatīt cenas

Vai Pipedrive derēs lielai komandai?

Jā! Pipedrive CRM platforma ir lieliski piemērota kā nelieliem uzņēmumiem, tā apjomīgām organizācijām.

Mēs palīdzēsim jūsu lielajai pārdošanas komandai efektīvāk pārvaldīt saziņu ar klientiem, izmantojot tādas interaktīvas CRM iespējas kā panākumu uzraudzība, pārdošanas automatizācija, procesu prognozēšana, aktivitātēs balstīts plānotājs un izcila drošība.

Lielām komandām mēs norīkojam arī personīgo konta pārvaldnieku, kura uzdevums ir palīdzēt jums pilnībā izmantot jūsu Pipedrive konta sniegtās priekšrocības, pievienot platformai komandas dalībniekus un īstenot konveijera pārvaldības paraugpraksi.

Daudzi no mūsu korporatīvajiem klientiem ir būtiski vairojuši jauno klientu skaitu, palielinot apgrozījumu par vairāk nekā 40%.

Uzzināt vairāk

Lieto vairāk nekā 100 000 uzņēmumi 179 valstīs

CRM BUJ

 • Kas ir klientu attiecību pārvaldība?

  “Klientu attiecību pārvaldība” (jeb īsāk “CRM”) ietver tehnoloģiju un procesus, ko organizācija izmanto savu kontaktpersonu un attiecību (kā iekšējo, tā ārējo) pārvaldībā. Šādas attiecības var pastāvēt ar klientiem, pārdošanas pavedieniem, pārstāvjiem, investoriem un potenciālajiem darbiniekiem. Tas nozīmē, ka, lai gan saīsinājuma “CRM” burts “C” nozīmē “klients” (no angļu “customer”), šos procesus un rīkus var izmantot krietni daudzpusīgāk. Lasiet vairāk mūsu ceļvedī Kas ir CRM.

 • Kas ir CRM programmatūra?

  CRM programmatūra, kas ir pazīstama arī kā CRM platformas vai sistēmas, apzīmē tehnoloģiju, ko organizācijas izmanto attiecību un procesu pārvaldībai. Šādi CRM rīki parasti ļauj lietotājiem uzraudzīt savas darbības, pārvaldīt saziņu ar citiem, mērīt savu un citu komandas dalībnieku darbību ietekmi un prognozēt ieņēmumus. Labākās CRM sistēmas nodrošina arī integrāciju ar citiem uzņēmējdarbības rīkiem, piemēram, e-pasta mārketinga, dokumentu pārvaldības un tīmekļa vietņu uzraudzības programmatūru.

 • Ko nozīmē CRM mārketingā?

  CRM nozīme mārketingā ir tāda pati kā pārdošanā, taču mārketinga speciālistu uzdevumi klientu attiecību pārvaldības jomā parasti ir atšķirīgi. Mārketinga aktivitātes iekļauj e-pasta kampaņu sūtīšanu un uzraudzību, kvalitatīvu pavedienu piesaisti un attiecību pārvaldību ar satura partneriem.

 • Kā izvēlēties CRM sistēmu?

  Īstās CRM sistēmas izvēle jūsu uzņēmumam prasa izpēti un testēšanu. Daudzas CRM sistēmas (arī Pipedrive) jauniem lietotājiem piedāvā bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma periodu, kura laikā noskaidrot, vai programmatūra atbilst lietotāja vajadzībām. Trīs galvenie kritēriji, pēc kuriem izvēlēties labāko CRM sistēmu ir lietošanas ērtums, ieviešana un orientācija uz rezultātiem. Tāpat jums jāpārbauda, vai interaktīvo CRM sistēmu var izmantot jūsu nozarē un vai tā spēs pielāgoties jūsu vajadzībām jūsu uzņēmuma izaugsmes gaitā. Uzziniet vairāk par to, kā izvēlēties labāko CRM sistēmu.

 • Kā savienot CRM sistēmu ar Facebook?

  Daudzās CRM sistēmās integrācija ar Facebook ir iebūvēta. Tā, piemēram, varat integrēt Pipedrive ar Facebook, izmantojot mūsu Veikalā pieejamo aplikāciju. Tāpat jūs varat savienot CRM platformas ar Facebook, izmantojot Zapier un citus integrācijas rīkus. Piemēram, Facebook Lead Ads un Pipedrive var sinhronizēt, lai reāllaikā uzraudzītu jūsu panākumus sociālo tīklu pavedienu jomā.

 • Kādas aplikācijas iespējams savienot ar Pipedrive?

  Pipedrive ar Pipedrive Veikala starpniecību nodrošina integrāciju ar vairākiem simtiem rīku un aplikāciju. Mūsu CRM Veikalā pieejamie integrācijas risinājumi iekļauj ne tikai Facebook un Zapier, bet arī Xero, WhatsApp, Trello, Zoom un citus. Veikalā atrodami risinājumi Pipedrive integrācijai ar e-pasta mārketinga rīkiem, videozvanu aplikācijām, tālruņa risinājumiem un analītikas platformām.

Noskaidrojiet, kā Pipedrive palīdz jūsu uzņēmumam