Platforma CRM dla rozwoju Twojego biznesu

Pierwsze oprogramowanie CRM zaprojektowane przez sprzedawców dla sprzedawców. Możesz zdziałać więcej, by rozwinąć swoją działalność.

Pełny dostęp. Karta kredytowa nie jest wymagana. Używany przez ponad 100 000 firm.

Zaufało nam ponad 100 000 firm w 179 krajach

4.5/5

4.2/5

4.3/5

4.5/5

4.5/5

4.7/5

Jak działa Pipedrive

Zacznij działać w 3 prostych krokach

1. Skonfiguruj swój lejek

Stwórz etapy swojego lejka sprzedaży lub użyj istniejącego szablonu. Dodaj swoje szanse sprzedaży lub zaimportuj je automatycznie z arkusza kalkulacyjnego lub CRM.

2. Śledź postępy

Otrzymuj automatyczne powiadomienia i przypomnienia, aby być na bieżąco z szansami sprzedaży. Prognozy sprzedaży aktualizują się za każdym razem, gdy przenosisz szansę sprzedaży wzdłuż lejka.

3. Zautomatyzuj wzrost

Przejrzyj statystyki i użyj technologii SI, aby pomóc sobie w zidentyfikowaniu możliwości zamknięcia większej liczby szans sprzedaży. Zautomatyzuj rutynowe zadania i prace administracyjne.

Najlepsze funkcje Pipedrive

Zobacz wszystkie funkcje

lub

lub

Pełny dostęp. Karta kredytowa nie jest wymagana. Używany przez ponad 100 000 firm.

Wzbogać swój plan o dodatkowe funkcje

LeadBooster

Przechwyć więcej potencjalnych klientów
Zdobywaj więcej potencjalnych klientów z tym potężnym i łatwym w użyciu zestawem narzędzi do generowania potencjalnych klientów.
Dowiedz się więcej

Web Visitors

Zobacz, kto przegląda Twoją stronę internetową

Odkryj które organizacje przeglądają Twoją stronę internetową, jak długo, jak Was znaleźli i co ich zainteresowało.

Dowiedz się więcej

Smart Docs

Zarządzaj wszystkimi dokumentami w jednym miejscu

Scentralizuj cały proces dokumentacji, wysyłając oferty, propozycje i kontrakty z możliwością śledzenia prosto z Pipedrive.

Dowiedz się więcej

Campaigns

Wysyłaj niesamowite e-mailowe kampanie marketingowe

Twórz i wysyłaj spersonalizowane kampanie e-mailowe dzięki profesjonalnym szablonom, zaprojektowanym tak, aby uzyskać jak najwięcej kliknięć.

Dowiedz się więcej

Stworzone, by pomóc Ci w sprzedaży

Wymierne wyniki z najlepiej ocenianym oprogramowaniem CRM do sprzedaży

93%

Satysfakcji z wsparcia klienta

Najlepiej oceniane oprogramowanie CRM

Dla innowacyjnych produktów i zadowolenia użytkowników

$85 mld

Wartości zamkniętych szans sprzedaży dla ponad 100 000 firm

Nagradzane oprogramowanie CRM

Pipedrive został uznany za najlepiej oceniane narzędzie CRM i zdobył ponad 6 istotnych nagród w branży tylko w tym roku

Ponad 350 integracji

Rozwiń możliwości Pipedrive setkami aplikacji i integracji

Wypróbuj Pipedrive

Realne wyniki i przychody

Zobacz, jak firmy takie jak Twoja osiągnęły sukces w sprzedaży

Wygenerowano 2,5 mln USD w sprzedaży
Pipedrive został stworzony dla sprzedawców. To oprogramowanie, które po prostu działa – nie muszę się męczyć, żeby zadziałało. Ono już działa. I to jest właśnie idealne.

Tiffany LargieZałożyciel i dyrektor generalny Largie Business Strategies | Sprzedaż | USA

Wzrost przychodu o 40%
Korzystanie z oprogramowania CRM od Pipedrive to jedna z najlepszych decyzji, jaką kiedykolwiek podjęliśmy. Widzieliśmy gwałtowny wzrost naszych rocznych przychodów, a perspektywy wyglądają tylko lepiej.

Mitch WorkmanDyrektor ds. marketingu cyfrowego Big Dog Solar | Sektor energetyczny | USA

Czy Pipedrive zadziała w moim przypadku?

Zwiększ sprzedaż i przyciągnij potencjalnych klientów do swojego lejka

W jaki sposób rozwiązanie CRM od Pipedrive pomoże mi poprawić sprzedaż?

Wizualny lejek sprzedaży Pipedrive sprawia, że zarządzanie relacjami z klientami jest banalnie proste, pozwalając Ci śledzić potencjalnych klientów, dostrzegać nowe możliwości biznesowe, mierzyć kluczowe działania, usprawniać przepływy pracy w zakresie sprzedaży i skupić się na sukcesie w sprzedaży.

Zautomatyzowane przypomnienia i działania następcze zwiększają Twoją produktywność, eliminując powtarzające się i czasochłonne zadania. Raporty w czasie rzeczywistym pokazują Twoim przedstawicielom handlowym i menadżerom sprzedaży, jakim procesom biznesowym należy nadać priorytet.

Nasi klienci zyskują średnio o 28% więcej szans sprzedaży w pierwszym roku.

Wybierz swój plan

Pipedrive jest oceniany jako najbardziej korzystny, najłatwiejszy w konfiguracji i korzystaniu spośród rozwiązań CRM. Porównaj nasze różne poziomy i wybierz najlepszy dla siebie.

Pobierz cennik

Czy Pipedrive sprawdzi się dla dużego zespołu?

Tak! Platforma CRM od Pipedrive jest idealna zarówno dla małych przedsiębiorstw, jak i dużych organizacji.

Wspieramy Twój duży zespół sprzedaży dla większej skuteczności w interakcjach z klientami dzięki interaktywnym funkcjom CRM, takim jak śledzenie postępów, automatyzacja sprzedaży, prognozowanie procesów, planowanie na podstawie działań i wysokiej jakości zabezpieczenia.

Duże zespoły również mają szansę skorzystać z dedykowanego menadżera konta, który ma za zadanie pomóc w jak największym wykorzystaniu Twojego konta Pipedrive i wdrożeniu członków zespołu i najlepszych praktyk w zakresie zarządzania lejkami.

Wielu naszych klientów biznesowych znacznie zwiększyło liczbę swoich nowych klientów, a ich przychody wzrosły o ponad 40%.

Dowiedz się więcej

Używany przez ponad 100 000 firm w 179 krajach

Często zadawane ogólne pytania dotyczące CRM

 • Czym jest zarządzanie relacjami z klientami?

  „Zarządzanie relacjami z klientami” – w skrócie „CRM” (od „Customer Relationship Management”)– odnosi się do technologii i procesów, które organizacja wykorzystuje do zarządzania swoimi kontaktami i relacjami, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Relacje te mogą być z obecnymi i potencjalnymi klientami, rzecznikami, inwestorami i osobami ubiegającymi się o pracę. Oznacza to, że chociaż „C” w „CRM” oznacza „klienta” („customer”), te procesy i narzędzia mogą być wykorzystywane także do zarządzania wieloma innymi aspektami. Przeczytaj więcej w naszym przewodniku czym jest CRM.

 • Czym jest oprogramowanie CRM?

  Oprogramowanie CRM, znane również jako platformy lub systemy CRM, odnosi się konkretnie do organizacji technologicznych wykorzystywanych do zarządzania relacjami i procesami. Zazwyczaj te narzędzia CRM umożliwiają użytkownikom śledzenie ich działań, zarządzanie komunikacją z innymi stronami, mierzenie wpływu działań swoich i swojego zespołu oraz prognozowanie przychodów. Najlepsze systemy CRM integrują się również z innymi narzędziami biznesowymi, takimi jak oprogramowanie do marketingu e-mailowego, zarządzania dokumentami i śledzenia stron internetowych.

 • Czym jest CRM na potrzeby marketingu?

  Mimo że CRM na potrzeby marketingu działa tak samo jak w przypadku sprzedaży, marketerzy zazwyczaj mają różne obowiązki w zakresie zarządzania relacjami z klientami. Te działania marketingowe obejmują wysyłanie i śledzenie kampanii e-mailowych, tworzenie wysokiej jakości potencjalnych klientów i zarządzanie relacjami z partnerami tworzącymi treści.

 • Jak wybrać odpowiedni CRM?

  Wybór właściwego oprogramowania CRM dla Twojej firmy wymaga dokładnego poznania rynku oraz przetestowania różnych opcji. Wiele narzędzi CRM, w tym Pipedrive, oferuje nowym użytkownikom 14-dniowy darmowy okres próbny, aby mogli sprawdzić, czy dane oprogramowanie spełnia ich potrzeby. Trzy kluczowe kryteria w poszukiwaniu najlepszego narzędzia CRM to łatwość użycia, proces wdrożenia oraz ukierunkowanie na wyniki. Powinieneś również upewnić się, czy Twoja branża może skorzystać z interaktywnego CRM i czy istnieje możliwość skalowana, aby nadal zaspokajać potrzeby Twojej firmy w miarę jej rozwoju. Dowiedz się więcej o tym, jak wybrać najlepszy CRM.

 • Jak połączyć CRM z Facebookiem?

  Wiele platform CRM ma natywne integracje z Facebookiem. Możesz na przykład zintegrować Pipedrive z Facebookiem za pośrednictwem naszej aplikacji Marketplace. Możesz również połączyć platformy CRM z Facebookiem za pomocą Zapiera i innych narzędzi integracyjnych. Na przykład Facebook Lead Ads i Pipedrive może zostać zsynchronizowany tak, abyś mógł w czasie rzeczywistym śledzić swoje wysiłki w mediach społecznościowych.

 • Które aplikacje mogę połączyć z Pipedrive?

  Pipedrive integruje się z setkami narzędzi i aplikacji przez Marketplace od Pipedrive. Oprócz Facebooka i Zapiera, nasze integracje Marketplace dla CRM obejmują Xero, WhatsApp, Trello, Zoom i nie tylko. Możesz znaleźć integracje Pipedrive z narzędziami do marketingu e-mailowego, aplikacjami do połączeń wideo, rozwiązaniami telefonicznymi i platformami analitycznymi.

Zobacz jak Pipedrive może pomóc Twojej firmie