CRMi platvorm oma äri kasvatamiseks

Esimene CRM, mille on loonud müügiprofid müügiproffidele. Tee rohkem ja vii oma äri edasi.

Täielik ligipääs. Krediitkaarti pole vaja. Seda tarkvara kasutab juba üle 100 000 ettevõtte.

Seda kasutab üle 100 000 ettevõtte 179 riigis

4.5/5

4.2/5

4.3/5

4.5/5

4.5/5

4.7/5

Kuidas Pipedrive töötab

Kolm lihtsat sammu alustamiseks

1. Sea üles oma müügitoru

Loo oma müügilehtri etapid või kasuta juba valmis malle. Lisa tehingud või impordi need automaatselt arvutustabelitest või CRMist.

2. Jälgi edenemist

Automaatsed hoiatused ja meeldetuletused aitavad sul tehinguid õigel rajal hoida. Müügiprognoosid uuenevad iga kord, kui sa tehingut lehtris edasi liigutad.

3. Muuda kasv automaatseks

Vaata üle analüütika ja kasuta AI tehnoloogiat, et tuvastada müügivõimalusi ja sulgeda rohkem tehinguid. Automatiseeri rutiinsed ülesanded ja administratiivtoimingud.

Täienda oma paketti lisafunktsioonidega

LeadBooster

Hangi rohkem müügivihjeid
Nende lihtsate ja tõhusate tööriistadega hangid rohkem müügivihjeid.
Loe lisaks

Veebikülastajad

Vaata, kes sinu veebilehte sirvib

Tuvasta organisatsioonid, kust sinu veebilehte külastatakse ning vaata, kui kauaks keegi sinu lehele jäi, kuidas ta sinna jõudis või mille vastu huvi tundis.

Loe lisaks

Smart Docs

Halda kõiki dokumente ühes kohas

Tsentraliseeri kogu dokumentatsioon, saates jälgitavaid hinnapakkumisi, ettepanekuid ja lepinguid Pipedrive'ist.

Loe lisaks

Campaigns

Saada ägedaid meiliturunduskampaaniaid

Koosta ja saada kohandatud meilikampaaniaid kasulike mallide abil, mis on loodud just selleks, et saaksid rohkem klõpse.

Loe lisaks

Loodud müügi toetamiseks

Mõõdetavad tulemused parimaks hinnatud CRMi abil

93%

kasutajatest on klienditoega rahul

#1 CRM

innovatsioonis ja kasutajate rahulolus

85 miljardi dollari

väärtuses edukaid tehinguid enam kui 100 000 ettevõttes

Auhinnatud CRM-tarkvara

Pipedrive'i teatakse kui kõrgelt hinnatud CRMi ning ainuüksi sel aastal on see pälvinud oma valdkonna kuus olulist auhinda

Üle 350 integratsiooni

Laienda Pipedrive'i võimalusi sadade rakenduste ja integratsioonidega

Pane Pipedrive proovile

Reaalajas tulemused ja tulu

Vaata, kuidas sinu äriga sarnased ettevõtted on purustanud kõik oma müügieesmärgid

Müügikäive 2,5 miljardit dollarit
Pipedrive on loodud müügiinimestele. See on tarkvara, mis päriselt toimib – ma ei pea nuputama, kuidas seda enda kasuks tööle panna, sest see teeb seda iseenesest. Lihtsalt parim.

Tiffany LargieAsutaja ja tegevjuht, Largie Business Strategies | Müük | USA

Tulud kasvasid 40% võrra
Pipedrive'i kasutuselevõtt oli üks meie parimaid otsuseid üldse. Meie aastane müügitulu on plahvatuslikult kasvanud ja tulevikuväljavaated paistavad aina päikselisemad.

Mitch WorkmanDigiturunduse direktor, Big Dog Solar | Energiasektor | USA

Kas Pipedrive sobiks ka mulle?

Anna müügile hoogu ja tõmba oma müügitorusse uusi potentsiaalseid kliente

Kuidas saab Pipedrive aidata mul müügitulemusi parandada?

Pipedrive'i visuaalne müügitoru teeb kliendisuhete haldamise imelihtsaks – sa saad jälgida potentsiaalseid kliente, tuvastada müügivõimalusi, mõõta põhitegevusi, muuta töövood sujuvamaks ja keskenduda müügile.

Automaatsed meeldetuletused ja järeltoimingud tõstavad produktiivsust, kõrvaldades korduvad aeganõudvad tegevused. Reaalajas aruanded annavad nii müügiesindajaile kui ka juhtidele selge pildi, missugused äriprotsessid tuleks prioriteediks seada.

Meie kliendid on juba esimesel aastal teinud Pipedrive'i abil keskmiselt 28% rohkem tehinguid.

Vali pakett

Pipedrive on hinnatud parimaks CRMiks hinna-kvaliteedi suhte, lihtsa tööleseadmise ja ülima kasutusmugavuse tõttu. Võrdle meie pakette ja vali endale sobivaim.

Vaata hindu

Kas Pipedrive sobib ka suurele tiimile?

Muidugi! Pipedrive sobib imehästi nii väikeettevõtetele kui ka suurtele organisatsioonidele.

Aitame suurel müügitiimil olla kliendisuhtluses tõhusam selliste interaktiivsete CRMi funktsioonidega nagu tulemuste jälgimine, müügi automatiseerimine, tehingute edenemise prognoosid, tegevuste planeerimine ja kõrgeima astme turvalisus.

Suuri tiime aitab ka personaalne kliendihaldur, kelle ülesanne on aidata neil oma Pipedrive'i kontot maksimaalselt ära kasutada ja kes toetab uute tiimiliikmete sisseelamist ning annab nõu müügitoru haldamise parimate viiside kohta.

Paljud suurettevõtted, kes Pipedrive'i kasutavad, on oma uute klientide arvu mitmekordistanud ning kasvatanud käivet enam kui 40%.

Tutvu lähemalt

Seda kasutab üle 100 000 ettevõtte 179 riigis

CRMi KKK

 • Mis on kliendisuhete haldamine?

  Kliendisuhete haldus ehk CRM tähendab tehnoloogiat ja protsesse, mida organisatsioon oma kontaktide ja suhete haldamiseks nii ettevõttesiseselt kui ka -väliselt kasutab. Need võivad olla suhted olemasolevate ja potentsiaalsete klientide, toetajate, investorite ja töölesoovijatega. Kuigi "C" tähendab CRMis klienti (Customer), saab neid protsesse ja tööriistu kasutada märksa laiemalt. Loe lisaks meie juhendist, mis on CRM.

 • Mis on CRM-tarkvara?

  CRM-tarkvara (ka CRM-platvorm või -süsteem) tähendab tehnoloogiat, mida organisatsioonid kasutavad oma suhete ja protsesside haldamiseks. Enamasti võimaldavad CRMid kasutajail jälgida oma tegevusi, hallata suhtlust teiste asjaosalistega, mõõta oma tegevuste mõju, ja prognoosida tulu. Parimad CRMid ühilduvad teiste tööriistadega, nagu meiliturundus-, dokumendihaldus- või veebiliikluse jälgimise tarkvara.

 • Mis on CRM turunduses?

  Kuigi CRM tähendab üht ja sama nii turunduses kui ka müügis, on turundajatel enamasti kliendisuhete seisukohalt teistsugused ülesanded. Turundustegevused hõlmavad meilikampaaniate saatmist ja jälgimist, väärtuslike müügivihjete hankimist ja suhtlust sisupartneritega.

 • Kuidas peaksin CRMi valima?

  Oma äri jaoks õige CRMi valimine nõuab uurimist ja katsetamist. Paljud CRMid, nende seas ka Pipedrive, pakuvad uutele kasutajatele tasuta 14-päevast prooviaega, et nad saaksid veenduda, kas see tarkvara vastab nende vajadustele. Kolm peamist kriteeriumi parima CRMi otsinguil on kasutusmugavus, tööleseadmise lihtsus ja tulemustele orienteeritus. Sa peaksid ka veenduma, kas interaktiivne CRM sobib sinu tegevusala jaoks ning kas seda saab laiendada, kui sinu äri kasvab. Loe, kuidas valida enda jaoks parim CRM.

 • Kuidas ühendada CRM Facebookiga?

  Paljudel CRMidel on olemas integratsioon Facebookiga. Näiteks saad Pipedrive'i integreerida Facebookiga meie poerakenduse kaudu. Samuti saad CRM-platvorme Facebookiga ühendada Zapieri ja teiste integreerimistööriistade abil. Facebook Lead Ads ja Pipedrive on näiteks sünkroonitavad, nii et saad müügivihjete hankimist sotsiaalmeediast jälgida reaalajas.

 • Missuguseid rakendusi ma saan Pipedrive'iga ühendada?

  Pipedrive ühildub sadade tööriistade ja rakendustega, mis on saadaval Pipedrive'i poes. Nii nagu Facebook ja Zapier, on meie poes leiduvate rakenduste seas ka Xero, WhatsApp, Trello, Zoom ja teised. Sealt leiad Pipedrive'i integratsioonid meiliturundustööriistadega, videokõnede rakendused, kõnelahendused ja analüütikaplatvormid.

Vaata järele, kuidas Pipedrive saab sinu äri aidata