İşletmenizi büyütecek CRM platformu

Satış uzmanları tarafından satış uzmanları için tasarlanmış ilk CRM. İşletmenizi büyütmek için daha fazlasını yapın.

Tam erişim. Kredi kartı gerekmez. 100.000 şirket tarafından kullanılıyor.

179 ülkede 100.000+ şirket tarafından kullanılıyor

4.5/5

4.2/5

4.3/5

4.5/5

4.5/5

4.7/5

Pipedrive nasıl çalışır?

3 basit adımla başlayın

1. Satış sürecinizi düzenleyin

Satış hunisi aşamalarını oluşturun veya mevcut bir şablon kullanın. Anlaşma ekleyin veya bunları elektronik tablodan veya CRM'den otomatik olarak içe aktarın.

2. İlerlemeyi takip edin

Anlaşmaların doğru şekilde ilerlemesi için otomatik uyarılar ve hatırlatmalar alın. Bir anlaşmayı huni boyunca her ilerlettiğinizde satış tahmini güncellenir.

3. Büyümeyi otomatikleştirin

Daha fazla anlaşma kapatırken fırsatları tespit etmenize yardımcı olması için analizleri gözden geçirin ve yapay zeka teknolojisini kullanın. Rutin görevleri ve idari işleri otomatikleştirin.

Pipedrive'ın en beğenilen özellikleri

Tüm özellikleri görün

veya

veya

Tam erişim. Kredi kartı gerekmez. 100.000 şirket tarafından kullanılıyor.

Planınızı daha fazla özellikle zenginleştirin

LeadBooster

Daha fazla müşteri adayı yakalayın
Güçlü ve kullanımı kolay bu müşteri adayı oluşturma araç seti ile daha fazla müşteri adayı alın.
Daha fazla bilgi

Web Visitors

Sitenizi kimin ziyaret ettiğini görün

Hangi kurumların, ne kadar süreyle web sitenizi ziyaret ettiğini, sizi nasıl bulduklarını ve neyle etkileşime girdiklerini tespit edin.

Daha fazla bilgi

Smart Docs

Tüm belgelerinizi tek bir yerde yönetin

Tüm dokümantasyon sürecinizi Pipedrive'dan takip edilebilir teklifler ve sözleşmeler göndererek merkezi hale getirin.

Daha fazla bilgi

Campaigns

Harika e-posta ile pazarlama kampanyaları gönderin

Profesyonel şablonlar ile özelleştirilebilir e-posta kampanyaları oluşturup gönderin ve bu sayede daha fazla tıklama alın.

Daha fazla bilgi

Satışa devam etmeniz için tasarlandı

1 numaralı satış CRM'inden ölçülebilir sonuçlar

%93

Müşteri destek departmanı memnuniyet düzeyi

1 numaralı CRM

Ürün inovasyonu ve kullanıcı tatmini için

85 milyar$

100.000'den fazla şirkette kapanan anlaşma değeri

Ödüllü CRM yazılımı

Pipedrive, en fazla puan alan CRM aracı olarak bilinmektedir. Yalnızca bu yıl 6 farklı sektöründe öncü ödül kazandı

350'den fazla entegrasyon

Yüzlerce uygulama ve entegrasyon ile Pipedrive'ın becerilerini geliştirin

Pipedrive'ı teste tabi tutun

Gerçek sonuçlar ve gerçek gelir

Sizin gibi diğer şirketlerin satış başarısı hedeflerini nasıl elde ettiklerini görün

Satışla 2,5 milyon $ elde edildi
Pipedrive satış uzmanları için hazırlandı. İşimize yarayan bir yazılım. İşimize yaraması için uğraşmamız gerekmiyor. Zaten kendisi yapması gerekenleri yapıyor. Her yönüyle mükemmel.

Tiffany LargieKurucu ve CEO, Largie Business Strategies | Satış | USA

Gelirde %40 artış sağlandı
Pipedrive CRM'i kullanmak aldığımız en iyi kararlardan biri. Yıllık gelirimiz uçuşa geçti ve şirketin durumu daha da parlak.

Mitch WorkmanDijital Pazarlama Direktörü, Big Dog Solar | Enerji Sektörü | ABD

Pipedrive işime yarar mı?

Satışları artırın ve müşteri adaylarını satış sürecinize çekin

Pipedrive CRM çözümü satışları artırmama nasıl yardım edecek?

Pipedrive’ın görsel satış süreci müşteri adaylarını takip ederek, fırsatları tespit ederek, önemli etkinlikleri ölçerek, satış iş akışlarını kolaylaştırarak ve satış başarısına odaklanmanızı sağlayarak müşteri ilişkileri yönetimini basitleştirir.

Otomatik hatırlatıcılar ve takip işlemleri verimliliğinizi artırır, tekrar eden ve zaman alan görevleri ortadan kaldırır. Gerçek zamanlı raporlar satış temsilcilerinize ve satış müdürlerine hangi iş süreçlerine öncelik verilmesi gerektiğini gösterir.

Müşterilerimiz, ilk yıllarında ortalama %28 daha fazla anlaşma kapatır.

Planınızı seçin

Pipedrive en iyi değer sunan, kurulumu en kolay ve kullanımı en kolay CRM olarak sıralanmıştır. Farklı kademeleri karşılaştırın ve sizin için en iyisini seçin.

Fiyat alın

Pipedrive büyük bir ekibin işine yarar mı?

Evet! Pipedrive CRM platformu, hem küçük şirketlerin hem de büyük kuruluşların işine yarar.

Müşteri etkileşimi söz konusu olduğunda, ilerleme takibi, satış otomasyonu, ilerleme tahmini, etkinliğe dayalı planlayıcı ve üst düzey güvenlik gibi interaktif CRM özellikleri sayesinde büyük satış ekiplerinin daha verimli olmasını sağlarız.

Özel müşteri yöneticisi, büyük ekiplere Pipedrive hesaplarından en iyi şekilde yararlanabilmeleri, ekip üyelerinin sistemle tanıştırılması ve en iyi satış süreci uygulamalarında yardımcı olur.

Pek çok kurumsal müşterimiz yeni müşteri sayısında çift haneli artışlar yaşarken gelirlerinde %40'tan fazla yükselme gördüler.

Daha fazla bilgi

179 ülkede 100.000 şirket tarafından kullanılıyor

CRM ile ilgili SSS

 • Müşteri ilişkileri yönetimi nedir?

  “Müşteri ilişkileri yönetimi” veya kısaca “CRM”, bir kuruluşun hem kurum dışında hem de kurum içinde kişilerini ve ilişkilerini yönetmek için kullandığı teknoloji ve süreçler anlamına gelir. Bu ilişkiler müşteri, satış müşteri adayı, destekçi, destekçi ve işe başvuran ile olabilir. Her ne kadar “CRM” kısaltmasındaki "C"nin anlamı “Customer” yani "Müşteri" olsa da, bu süreçler ve araçlar çok daha fazlasını yönetmek için kullanılabilir. CRM nedir? Ile ilgili kılavuzumuzda daha fazlasını okuyun.

 • CRM yazılımı nedir?

  CRM platformları veya sistemleri olarak da bilinen CRM yazılımı, özellikle kuruluşların ilişki ve süreçleri yönetmek için kullandıkları teknolojileri kapsar. Genellikle, bu CRM araçları kullanıcıların etkinlikleri takip etmesini, diğer taraflarla iletişimleri yönetmesini, kendilerinin ve ekiplerinin eylemlerinin etkisini ölçmesini ve geliri tahmin etmesini sağlar. En iyi CRM'ler ayrıca e-posta ile pazarlama, belge yönetimi ve web sitesi izleme yazılımı gibi diğer işletme araçları ile entegre çalışır.

 • Pazarlamada CRM nedir?

  Her ne kadar CRM ifadesi pazarlama ve satışta aynı anlama sahip olsa da, müşteri ilişkileri yönetimi söz konusu olduğunda normalde pazarlamacıların farklı sorumlulukları vardır. Bu pazarlama etkinlikleri arasında e-posta kampanyalarının gönderilip takip edilmesi, yüksek kaliteli müşteri adaylarının oluşturulması ve içerik iş ortakları ile ilişkilerin yönetilmesi yer alır.

 • CRM'i nasıl seçebilirim?

  Şirketiniz için doğru CRM'in seçilmesi için araştırma ve test yapılması gerekir. Pipedrive dahil pek çok CRM, yazılımın ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığını anlamaları için yeni kullanıcılara 14 günlük ücretsiz deneme sunar. En iyi CRM'i ararken en önemli kriterler kullanım kolaylığı, kullanıma alışma ve elde edilen sonuçların istenildiği gibi olması şeklinde sıralanabilir. Ayrıca, faaliyet gösterdiğiniz sektörde interaktif bir CRM'i kullanabildiğinizden ve işinizi büyüttükçe ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde geliştirilebildiğinden emin olmalısınız. En iyi CRM'in nasıl seçileceği hakkında daha fazla bilgi alın.

 • CRM'i Facebook'a nasıl bağlarsınız?

  Pek çok CRM'in Facebook ile kendi entegrasyonları vardır. Örneğin, Marketplace uygulamamızı kullanarak Pipedrive'ı Facebook ile entegre edebilirsiniz. Ayrıca CRM platformlarını Zapier ve diğer entegrasyon araçları ile Facebook'a bağlayabilirsiniz. Örneğin Facebook Lead Ads ve Pipedrive'ı eşitleyebilirsiniz, böylece sosyal medya müşteri adayı girişimlerinizi gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

 • Pipedrive'a hangi uygulamaları bağlayabilirim?

  Pipedrive Marketplace'i kullanarak Pipedrive'ı yüzlerce araç ve uygulama ile entegre edebilirsiniz. Facebook ve Zapier'e ek olarak, CRM Marketplace entegrasyonlarımız arasında Xero, WhatsApp, Trello, Zoom ve diğer uygulamalar vardır. Pipedrive'ın e-posta ile pazarlama araçları, görüntülü arama uygulamaları, telefon çözümleri ve analiz platformları ile entegrasyonlarından faydalanabilirsiniz.

Şirketiniz için Pipedrive'ın nasıl işe yarayabileceğini görün